Betlehemská ovečka – 4. deň
MÁRIA A OSLÍK …ľuďom, ktorí zodpovedne slúžia, aby nás chránili, by sme mali často ďakovať.“ Zatiaľ , čo ovečka odhryzla trs trávy a počas cesty v kľude prežúvala, ja som zasa cestou uvažoval. Tak toto mi nikdy nenapadlo, pomyslel som si. Na policajnom aute som veľakrát videl napísané : Pomáhať a chrániť. Asi to tam […]



