Prihlasovanie na sv. omše 11.12.-12.12.2021
Od 10. decembra sú povolené sv. omše s účasťou veriacich. Účasť je možná v režime OP, čo znamená očkovaní a tí, ktorí prekonali ochorenie COVID-19 v ostatných 180 dňoch. Dišpenz od povinnej účasti na nedeľnej sv. omši a vo sviatok zostáva v našej arcidiecéze stále v platnosti. Môžete sa prihlásiť na sv. omše: SOBOTA […]



